Waiting on Wednesday (5)

O co jde:
Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.

Anna krví oděná 
Kendare Blake

Cas Lowood zdědil vzácné poslání: zabíjí mrtvé.
Před ním to dělal jeho otec, dokud nebyl hrůzně zavražděn duchem, kterého měl zabít. Vyzbrojen otcovým tajemným a smrtícím athame, Cas cestuje po zemi se svou čarodějnickou matkou a kocourem, který větří duchy. Společně se vydávají po stopách legend a místního folklóru a snaží se držet krok s mrtvými zabijáky. Otravné věci jako budoucnost neřeší a přátele si drží od těla.
Když přijedou do nového města, aby našli ducha, jemuž místní říkají Anna krví oděná, nečeká Cas nic než obvyklou rutinu: nastěhovat se, vypátrat a zabít. Místo toho ale najde běsnící prokletou dívku, přízrak, s jakým se dosud nesetkal. Stále nosí šaty, které měla na sobě v den své brutální vraždy roku 1958. Tehdy byly bílé, ale teď jsou rudě potřísněné a kape z nich krev. Od své smrti Anna zabíjí každého, kdo se opováží vstoupit do jejího opuštěného viktoriánského domu, kterému kdysi říkala domov.
Avšak z nějakého důvodu Casův život ušetří.

Na poličce už mi stojí pěkně dlouho. Pořád říkám,jak si ji přečtu a stejně vždycky čtu něco jiného. :) Doufám,že o prázdninách to napravím. :))) 

Komentáře

 1. Odpovědi
  1. Ano. :) Spousta čtenářů si ji jen a jen chválí. :) Už se na ni těším! :))

   Vymazat
  2. Děkuji. Máš taky určitě spoustu knížek,které bych Ti záviděla zase já.. :)))

   Vymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)