Waiting on Wednesday (11)

O co jde:
Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.

Banka těl - Mladší 
Lissa Price

Dívka stojí před strašlivou volbou. Rodiče jsou mrtví, bratr nemocný, za peníze se stane někým jiným. Komu může věřit? Nikomu...
Děj tohoto strhujícího románu pro teenagery se odehrává v budoucnosti.
Během smrtelné nákazy zahyne většina lidstva. Díky zázračnému léku, podávanému zpočátku jen velmi starým a velmi mladým lidem, zůstanou na živu jen starci a děti – a ti najednou stojí proti sobě. Mladým se chce žít a starým se nechce zemřít.
Aby se děti uživily, pronajímají prostřednictvím tajné organizace svá těla bohatým starým lidem, kteří chtějí znovu okusit mladost – a prodloužit si život. Hlavní hrdinka tohoto napínavého románu, Callie, se nechtěně připlete do cesty intrikářskému senátorovi, který chce vydělat jmění na tom, že těla dětem jednoduše ukradne a pronajme je navěky... Callie najednou neví, komu může důvěřovat – a do toho ji zasáhne láska...
Po Bance těl jsem už docela dlouhou dobu pokukávala.Nakonec jsem se rozhodla si ji pořídit. Na této knize zaujme člověka především ta nádherná obálka. Anotace taky vypadá zajímavě.Na tuto knihu jsou celkem kladné ohlasy.Takže se těším, až si ji přečtu. :))

Komentáře

 1. Banka těl vypadá zajímavě. Ať už anotací nebo originální obálkou mě vážně zaujala :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ta obálka je krásná :DD

  OdpovědětVymazat
 3. Obálka je určitě krásná ale počkej na obsah knihy, ten je úplně skvělý! Už se těším až si ji přečteš a co na ni budeš říkat :))

  OdpovědětVymazat
 4. Mně se ta obálka nelíbí (nevím, co mi na ní vadí), nicméně na obsah jsem zvědavá taky..!

  OdpovědětVymazat
 5. Rozhodně to vypadá zajímavě! :) Jinak, určitě se vrhni na VA,je skvělá!

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)