Měsíční chvástačka - Září 2013


Máme tady konec září, tak se pojďme kouknout, co přibylo v mé knihovničce. :)

Zakoupeno:

Na bazaru jsem si pořídila tyto skvělé kousky. Sérii Smečka jsem už dlouho chtěla, takže jsem velice nadšená, že se mi všechny tři díly podařily sehnat za 300 korun. Jsou jako nové. Léto, kdy jsem zkrásněla mě stálo 120 korun. Když už jsme měla doma druhý díl, tak mi první nesměl chybět.
Léto už jse četla. Musím říct, že je to opravdu pěkná knížka. :)

Tygrovo prokletí jsem neměla v plánu kupovat. Když jsem ho ale viděla za 100 korun, tak jsem ho k Smečce přibrala. Vůbec toho nelituji. Až budu mít doma sérii kompletní, tak se do ní pustím. :)

Tento měsíc jsem si koupila 5 knih.

Dostala jsem:

Tento měsíc jsem nedostala nic. :) Bylo třeba nakupovat spoustu knížek do školy, takže na kupování jiných knih nebyl čas. :)

Recenzní výtisky:

Od Albatros media mi přišla Krvavá cesta. Opravdu si toho moc vážím, protože Krvavá cesta je naprosto skvělá kniha. Od Egmontu mi přešel Zavržený a Reset. Na tyto knihy se v blízké době chystám a moc se na ně těším.

Fragment mi zaslal celou sérii Percyho. Strašně moc se na ni těším. Četla jsem samé pozitivní recenze a jsem zvědavá na svůj názor. :)

Od Baronetu tu mám Tajuplnou zahradu, Tajemnou ženu a Monument 14. Tajuplnou zahradu aktuálně čtu a není špatná. Říkej mi princezno mi zaslalo Knihcentrum.

Tento měsíc jsem obdržela 12 recenzních výtisků.


Celkem je to tedy 17 knih.

Komentáře

 1. Jsem zvedava na recenzi Percyho:)

  OdpovědětVymazat
 2. Mě by zajímalo..kdy to všechno přečteš :oD

  OdpovědětVymazat
 3. Serie Smečka vypadá moc pěkně :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Som zvedavá, kedy tie recenzáky prečítaš :D Ja už posledné mesiace čítam skoro len tie :) Ale Percyho rozhodne odporúčam, to je skvelá séria, máš sa na čo tešiť :) Takisto Smečka :) A ja sa tiež teším na ten Reset :)

  OdpovědětVymazat
 5. Páni o.O Taky jsem zvědavá, kdy to stihneš přečíst :D

  OdpovědětVymazat
 6. Tolik krásných knih! :))

  OdpovědětVymazat
 7. Páni, to je knih!
  Monument 14 bych si chtěla také přečíst :)

  OdpovědětVymazat
 8. No získala si toho požehnaně, gratuluju :) Já se těším na Monument, četla jsem jen první díl a jsem zvědavá, jak navážou

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)