Waiting on Wednesday (17)

O co jde:
Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.

Reset
Amy Tintera

Před pěti lety byla dvanáctiletá Wren Connollyová třikrát střelena do prsou. Po 178 minutách vstala z mrtvých jako resetka: silnější, rychlejší, odolnější a bez emocí. Čím déle jsou totiž reseti mrtví, tím méně v nich zůstává po oživení lidského. Wren 178 je nejnebezpečnější reset v Texaské republice. Nyní ve svých sedmnácti letech slouží v polovojenské jednotce společnosti KLEZ (Korporace pro lidskou evoluci a zalidnění).

Wren je jako zkušená bojovnice pověřena výcvikem nových resetů, ale její poslední nováček – Callum Reyes – je nejhorší, jakého kdy viděla. Callum byl oživen 22 minut po své smrti, a tak prakticky zůstal člověkem. Má příliš pomalé reflexy a nepatřičné otázky a jeho nikdy neuvadající úsměv vyvádí Wren z miry. Pořád však odpovídá za jeho výcvik. Když Callum odmítne splnit rozkaz, dostane Wren poslední šanci ho srovnat – jinak ho bude muset zlikvidovat. Wren dosud vždy uposlechla každý rozkaz a ví, že když se vzepře, bude také zlikvidována. Ale zároveň se nikdy necítila tak živá jako s Callumem…


Na tuto knihu se moc těším. Námět je skvělý a obálka je taky moc pěkná. Recenze, které jsem zatím četla byly kladné. Doufám ,že se mám na co těšit a kniha mě nezklame. :) 

Komentáře

 1. Tuhle knihu si chci taky přečíst :))

  OdpovědětVymazat
 2. Ja mám knihu oddns doma a som na ňu moc zvedavá, vypadá krásne :3

  OdpovědětVymazat
 3. Už dlhšie pokukujem po tejto knihe :) Vyzerá byť skvelá :)

  OdpovědětVymazat
 4. Dúfam, že si ju čoskoro kúpim :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ta knížka je naprosto boží :3

  OdpovědětVymazat
 6. Reset bych si taky chtěla přečíst :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)