Waiting on Wednesday (29)

O co jde:
Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.

Přechod
Justin Cronin

Šestiletá Amy Harper Bellafonteová, agent FBI Brad Wolgast a trestanec Anthony Lloyd Carter mají odlišné životní osudy, ale spojuje je jedna věc: tajná podzemní laboratoř v Coloradu, kde se uskutečňují vládou posvěcené lékařské experimenty. Vědci se zde pokoušejí vyvinout virus, který by posílil imunitní systém člověka a prodloužil mu život. Testují jej na odsouzencích na smrt a mezi nimi se Wolgastovým přičiněním brzy ocitne i Carter. Wolgast podle rozkazu také unese opuštěnou Amy. S jejím předáním do laboratoře váhá, ale pozdě – nakonec v ní skončí nedobrovolně oba. Pokusné objekty však jednoho dne uniknou z cel. Do světa se společně s nimi dostává i nebezpečný virus, který mění lidi v novodobou verzi nemilosrdných, vraždících upírů. Virus se nekontrolovatelně šíří, mutuje a svět ovládne chaos. Města pohlcují plameny, umírají miliony lidí. Zdá se však, že Amy má v sobě skryté schopnosti, které by mohly zkáze lidského rodu zabránit. Ale nákaza se nevyhýbá nikomu…

Komentáře

 1. O této knížce slyším poprvé. Vypadá dost dobře. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jedno se ale musí uznat, obálku má krásnou :-) A nezní vůbec špatně :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Knížku jsem rozečetla, a i když mě celkem bavila, nedočetla :) Mrzí mě to a chci se k ní někdy vrátit :D Dobrá volba :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tuto knihu už mám doma asi od června a mám doma i druhý díl a nejsem schopna se k tomu dokopat :/

  OdpovědětVymazat
 5. Tuhle knížku jsem zatím nečetla, ale jednou bych si ji chtěla moc přečíst :).

  OdpovědětVymazat
 6. Přechod si chci taky přečíst :)

  OdpovědětVymazat
 7. Uhm... táto kniha ma moc nebavila. Bola nudná a zbytočne zdĺhavá. Na druhej strane ma príjemne prekvapilo pokračovanie, ktoré bolo niekoľkonásobne lepšie :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)