Waiting on Wednesday (31)

O co jde:
Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.

Srdce v sázce
Alyxandra Harvey

Solange Drakeová odjakživa věděla, že se má stát královnou upírů. Jako jediná upírka ženského pohlaví, která se kdy narodila a nebyla „stvořena“, je ohrožovaná ze všech stran: upířími ctiteli, kteří touží podílet se na pokračování jejího rodu, až po lovce, kteří se snaží zničit ji a celou její rodinu, hnáni vidinou tučné odměny. Když dojde k únosu, její starší bratr Nicholas a nejlepší smrtelnická kamarádka Lucy se snaží ji zachránit. Dokáže ale Lucy zachránit také sama sebe před Nicholasem, který je neodolatelný jako… zkrátka jako mladý upír? A co se stane, pokud se Solange zamiluje do lovce upírů, který ji chrání před smrtelně nebezpečnými intrikami královského dvora? Nechejte se rodinou Drakeových zavést do utajované komunity upírů, kde stále mají svoje místo velkolepé bitvy, svádění ve stylu goth, dramata nekončících životů i temný humor. Dobrodružství rodiny Drakeových pokračují v dalších dílech, kde mladistvá, láskou protknutá upíří akce graduje a rodina musí čelit dvě stě let staré zášti.

Komentáře

  1. O téhle knížce jsem už slyšela a docela mě zaujala, takže budu doufat, že se k ní někdy dostanu :D. Sakra už mě to začíná štvát, knížek moc a času málo :D. Asi se budu muset za chvilku s těmi knížkami někam zahrabat a už nevylézt :D.

    OdpovědětVymazat
  2. O téhle jsem nikdy předtím neslyšela :D Ale kvůli těm upírům .. zrovna si od nich dávám trochu pauzu. V poslední době jsem jich měla až až.. :)

    OdpovědětVymazat
  3. Na tuhle knížku jsem se dívala v obchodě, ale nakonec vyhrála jiná :D :-)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)