Waiting on Wednesday (33)

O co jde:
 Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.

Etiketa &špionáž
Gail Carrigerová

Čtrnáctiletá Sofronie dává svojí mamince pořádně zabrat. Víc než správné vychování ji zajímá rozebírání hodinek a šplhání po stromech a její rodina nemůže než doufat, že nikdy nikdo neuvidí, jak dělá pukrle. Paní Temminicková zoufale touží, aby se z její dcery stala pravá dáma. Proto Sofronii zapíše do Penzionátu mademoiselle Geraldiny pro kvalitní přípravu mladých dívek.
Ale Sofronie si brzy uvědomí, že to není tak docela škola, v kterou by její matka doufala. Tenhle penzionát je… tak trochu jiný. Dívky se tu sice učí tanci, jak se správně šatit a etiketě povšechně, ale zároveň i jak se vypořádat se smrtí, jak rozptýlit a odvést pozornost, a hlavně té opravdové špionáži – samozřejmě při zachování nejvybranějších mravů. Sofronie a její přítelkyně čeká vskutku strhující první rok!


Tato kniha je na pultech zcela nově. :) Ihned, když jsem zjistila, že vychází, tak se mi zalíbila, jak obálkou, tak i anotací, která zní zajímavě. Doufám, že se k této knize někdy dostanu a bude zdobit mou knihovničku spolu se seznamem přečtených knih. :) 

Komentáře

  1. Tuhle knížku bych si taky chtěla moc přečíst :).

    OdpovědětVymazat
  2. Jój chcela by som ju prečítať :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)