Kendare Blake - Antibohyně

Kendare Blake - Antibohyně

Válka bohyň začíná v Antibohyni, prvním dílu nové, bestselerové série uznávané autorky Anny krví oděné - Kendare Blake.   

Staří bohové neumírají…

Aspoň si to Athéna myslela. Jenže pak jí pod kůží začala vyrůstat pírka, která jí zahltila plíce jako nějaká podivná rakovina, a Hermése sužovala spalující horečka. Tím skončil jejich poklidný věčný život ve zdraví. Athéna a Hermés putují světem a zoufale hledají příčinu svého pomalého, bídného umírání. Cestou získávají spojence a odhalují pradávné i nové protivníky. Pátrání je zavede ke Cassandře, obyčejné dívce, která se kdysi coby vědma těšila přízni a ochraně jednoho z bohů. Dnes už se Cassandra do života bohů nijak neplete, vlastně ani netuší, že existují. Přesto by mohla hrát klíčovou úlohu ve válce, k níž se schyluje.
Královna bohů Héra se spojila s dalšími antickými obyvateli Olympu, kteří ve snaze prodloužit vlastní život vyvražďují své rivaly. Touha přežít z nich udělala antibohy, ubohé karikatury jejich někdejší slávy. Athéna bude potřebovat nějaké trumfy, protože život nesmrtelníků jen tak nevyhasne.  Každý z nich umírá po svém. Někteří se zadusí peřím. Z některých se stanou příšery. Ale všichni zuří až do posledního dechu.


Nadešel čas války bohyň.

cena 299 Kč, vychází 2.4.
Vydává nakladatelství Baronet, www.baronet.cz

Komentáře

  1. Knihu riadne chcem :) mám rada takéto príbehy

    OdpovědětVymazat
  2. Díky za info, ani som nevedela, že Kendare Blake vydáva novú knihu, Anna krvi oděná sa mi veľmi páčila, až mi bolo ľúto, že má iba dva diely.

    OdpovědětVymazat
  3. Knihy od tejto autorky mám rada, takže by som si rada prečítala aj túto :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)