Měsíční chvástačka - Duben 2014


Měsíc duben je za námi. Tady je další chvástačka. :) Chtěla jsem natočit video, ale jsem líná. Fotky jsou stejně hezčí, tak mě prosím omluvte. :) 


Zakoupeno:

Levné knihy jsou skvělé. O tom není pochyb. Napsáno krví a Řez jsem tam objevila za 39 korun. Což je směšná cena. Do budoucna jsem si je chtěla pořídit, a tak jsem využila situace. Pro Královnu temnoty a Dědičku stínů jsem šla záměrně. :) Jen je škoda, že tam neměli i první díl. :) 

Dostala jsem:

Rozpolcení Boj o trůn jsou knihy, které mi chyběli do série. Můj přítel mě překvapil a dostala jsem od něj tyto dva díly, za které jsem štěstím bez sebe. :) Kruh a Oheňtak tyto krásky byly ve slevě za 199 korun. Oheň je opravdu tlustá kniha. :) 

Volání netvora za 50 korun? To je směšné ne? :) Alianci mám konečně také. :) Už bych se měla do této série pustit. :) Šachovnice bohů, o ní se mluvilo při jejím vydání ustavičně. A já ji mám doma. Heheč! :) Je nádherná. :) Čarodějka stínů je již delší dobu ve slevě. :) Toužila jsem po ní už nejméně rok. :) 

Recenzní výtisky:

Čtvrtky v parku vypadají skvěle. :) Je to román, kterým poslední dobou začínám přicházet na kloub. Kdo miluje jinak. Doufám, že to bude super detektivka. :) Za tyto knížky moc děkuji knihkupectví Knihcentrum. :) 

Mých 14 lásek pohromadě:


Co jste si za měsíc duben pořidili Vy? :)

Komentáře

 1. Krásná kupka! Taky jsem si pořídila Aliance a strašně se na to těším :). Určitě si to taky přečti ;).

  OdpovědětVymazat
 2. šachovnici jsem si také hned pořídila , toto tema moc nemusim , ale jsem presvedcena ze me richelle překvapí :))

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělá sbírka, hlavně závidím Čtvrtky v parku a Kdo miluje jinak, těším se na recenzi! Já teď dočetla Jsme přece sestry nedávno a je to v podobném duchu jako Čtvrtky a moc se mi to líbilo! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní1/5/14

  Zajímavý knížky. :) Na ten Kruh a Oheň jsem se taky dívala, ale pořád nevím, jestli by mě to chytlo. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné knížky :) Nečekala jsem, že Šachovnice bohů bude takhle tlustá! Já žila v domění, že to bude něco jako první díl VA :D Jsem zvědavá na tvoji recenzi na Kdo miluje jinak, ta knížka totiž vypadá moc zajímavě :)

  OdpovědětVymazat
 6. Pěkné knihy! Oheň už poměrně dlouho sháním v knihovně, nejsem si jistá, jestli se mi to bude líbit. :D Od Haymana jsem četla Mráz (první díl, Řez je druhý??) a přišlo mi to moc americké, ale spoustě lidí se to líbilo. :D

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné úlovky, Trilogii Tryllů mám také, stejně jak Alianci, ale ještě jsem ji nečetla :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Práve rozmýšľam, či si mám tiež kúpiť Volanie netvora v zľave. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Skvělé kousky! Alianci chci taky! :))

  OdpovědětVymazat
 10. Šachovnici bohů jsem nedávno dočetla a je skvělá. :) Jinak moc pěkné kousky, hlavně Aliance vypadá moc dobře. :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)