Waiting on Wednesday (53)

O co jde:
Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.

Trápení
Richelle Mead

Sukuba je nadpřirozená bytost, která smí po libosti měnit podobu a jediným jejím úkolem je svádět. Zní to tak lákavě! Dívka může být, kým chce, její šatník je nevyčerpatelný a smrtelní muži by udělali cokoli pro její pouhý dotek. No, vlastně za to platí svou duší, ale proč zacházet do přílišných podrobností?

Avšak život Georginy Kincaidové, sukuby ze Seattlu, není ani zdaleka tak exotický. Pracuje v knihkupectví a její šéf je poměrně nesnesitelný uťáplý chlap. Nesmrtelní přátelé si z ní nepřestávají dělat legraci kvůli jedné její dávné proměně. A nejhorší ze všeho je to, že si nemůže vyjít na rande, aniž by z dotyčného muže nevysála život. Ona by přitom dala všechno na světě za to, kdyby se směla dotknout slavného a neodolatelně krásného spisovatele Setha Mortensena!
Snění o Sethovi však bude muset počkat, protože ve světě nadpřirozených bytostí se začíná dít cosi podivného… a velmi nebezpečného. Georgina se proti vlastní vůli stává aktérkou souboje mezi dobrem a zlem… 

Komentáře

 1. Autorku mám hodně ráda, ale tuhle knihu jsem ještě nečetla. Snad se k ní dostanu brzo. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Myslím, že první dva díly jsem kdysi četla, ale už si to moc nepamatuju. Oproti Vampýrské akademii se mi Sukuba líbila :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tuhle sérii ti mohu jen doporučit, sice se mi nelíbila tolik jako VA, ale autorka prostě psát umí. :))

  OdpovědětVymazat
 4. Tedy tuhle knihu vůbec neznám. Anotace mě ale příliš nezaujala. Ona toho tedy podle mě ani moc neprozrazuje o ději :) Tak nějak nevím, co očekávat.

  OdpovědětVymazat
 5. Sukubu si chci taky přečíst. Nemůžu se dočkat :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)