Atmosféra Vánoc

 Atmosféra Vánoc je plná ozdob, vůní, cukroví, sněhu, pohody a mnoho dalšího. Mnozí z nás ji pociťují již od začátku prosince. Ačkoliv u nás sníh nebývá často, tak doufám, že letos bílé Vánoce budou. Byla by to po mnoha letech velká změna. Vánoce si ale užívám i bez sněhu, protože jsou jednou v roce. A jsou nádherné! :)
  


  
 


Co máte rádi na atmosféře Vánoc vy? :) 

Komentáře

 1. Ja doufam, ze bile nebudou. Nesnasim zimu a snih :D
  Knižní regál

  OdpovědětVymazat
 2. Neznášam sneh, no tento rok sa naň neviem prečo teším. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Atmosféra je úžasná. Všichni jsou hodní, snaží se dělat radost a nemyslí jenom na sebe. Taky bych si přála aby aspoň letos byly bílé Vánoce.. Byla by to opravdu změna a třešnička na dortu :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já mám strašně ráda sníh, ale bohužel u nás moc není. Což mě mrzí :(( Bylo by skvělé, kdyby tento rok aspoň trošičku nasněžilo :)
  Pěkné obrázky! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)