Recenze - Důvěřuj mi

Název: Důvěřuj mi 
Originální název: Trust in Me
Autor: J. Lynn
Rok vydání: 2015
Rok vydání originálu: 2013
Vazba: vázaná
Počet stran: 304
Nakladatelství: Baronet
Série: Wait for You
Díl v sérii: 1,5
Goodreads: 4.29
Kniha od autorky Počkám na tebe (série Wait for you). Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Jednoho dne mu do života vstoupí dívka jménem Avery. Avšak skrývá tajemství. Kniha psaná z pohledu Camorena Hamiltona.Jennifer L. Armentrout bydlí v Martinsburgu v Západní Virginii v USA. Když právě nepracuje, ráda čte, dívá se na zombie filmy nebo si užívá volný čas se svým manželem a psem Lokim. Hodně času rovněž tráví na Twitteru.

Už na základní škole, když začala psát povídky, snila o tom, že se stane spisovatelkou. A taky jí moc nešla matematika. Jennifer píše paranormální romány pro mládež, sci-fi, fantasy a romance ze současnosti.

J. Lynn je pseudonym autorky, pod kterým píše romantickou sérii Gamble Brothers, „new adult“ romány Počkám na tebe (Wait for You) a Jako led (Frigid) a paranormální sérii Nephilim Rising.

Cameron je mladík, který si vždy téměř ihned získá srdce každé dívky. Jeho vzhled a povaha je jeho hlavním magnetem na pohledné a života si užívající mladé slečny. 
Ačkoliv by Cameron mohl mít každou dívku, na kterou by si ukázal prstem, jeho srdce ho táhne k Avery.

Avery mu téměř ihned prokazuje nezájem a pro Camerona se stává výzvou a jeho jediným cílem je, aby s ním šla na rande. Ani na dvacátý pokus Avery neokřadne a vždy odpoví Camovi stejnou odpovědí "ne". Cameron je již zoufalý a chce za každou cenu, aby o něj Avery stála a brzy si začíná uvědomovat, že si k ní cítí něco silnějšího, než je přátelství.
Kniha Důvěřuj mi je 1,5 díl série Počkám na tebe. Jedná se tedy o převyprávění prvního dílu z pohledu Camerona. 
Kniha Počkám na tebe si mě získala svou vtipností, svižností a čtivostí. Zařadila jsem ji mezi nejlepší knihy roku 2014 a stále na ni vzpomínám jako na velice podařenou a úžasnou knihu. 
Jakmile jsem zjistila, že má vyjít převyprávění z pohledu Cama, byla jsem nadšená. Věděla jsem, že mě autorka nezklame a také, že nezklamala. Knihu jsem si užívala od začátku až do konce, zažila jsem u ní mnoho příjemných chvilek a nejednou mi zpravila náladu a vykouzlila úsměv na tváři. 

Kniha Důvěřuj mi je téměř stejná jako první díl, ačkoliv zde může čtenář vnímat pocity Cama a také činnosti, které v čase, kdy netrávil čas s Avery dělal. 

Autorka se opět předvedla a do knihy zařadila mnoho vtipných momentů a zážitků, na které ráda vzpomínám. Styl psaní autorky je velice příjemný a čtivý. Děj knihy ubíhá velkou rychlostí a je škoda, že není kniha delší, jelikož Lynn patří mezi mé oblíbené autorky. Četla jsem již tři knihy, které u nás vyšly a ani jedna mě nezklamala. Ačkoliv se jedná o tuctové příběhy, které v knihkupectví obývají téměř každý roh, jsou její knihy něčím výjimečné a já je čtu s radostí a láskou. 
Co se týče hlavního hrdiny Cama, patří mezi hlavní hrdiny, kteří nejsou namyšlení, oplývají krásou a pro druhou polovičku příběhu by se rozdali. Na první pohled může Cam vypadat jako namyšlení frajírek, ale má srdce na správném místě a jeho velice příjemná gesta čtenářkám zatají dech. 
Avery si v životě prošla peklem. Proto se nerada přátelí s lidmi, natož s muži. Camerona neustále odmítá, ačkoliv také cítí, že jí k němu něco táhne. 

Po shrnutí bych ráda knihu doporučila všem čtenářům romantických příběhů a těm, kteří mají rádi mladé páry, kteří si k sobě navzájem nalézají cestu. Lynn píše velice krásné a po srdci hladící příběhy, které je radost číst. Pokud vlastníte jakoukoliv knihu od této autorky, tak neváhejte a přečtěte si ji. Každá její kniha stojí za přečtení, jelikož v sobě nese naučný a krásný příběh dvou mladých lidí, kteří hledají lásku. 

Knihu hodnotím čtyřmi hvězdičkami z pěti. 


Moc děkuji internetovému knihkupectví Knihcentrum za poskytnutí recenzního výtisku.
 Knihu si můžete zakoupit ZDE.

Komentáře

  1. Do you need free Instagram Likes?
    Did you know you can get them ON AUTOPILOT AND ABSOLUTELY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)