Co je nového? (2)

Ahoj,
všechny vás po celkem delší době zdravím. Vím, že moje neaktivita byla velice dlouhá, ale budu se snažit přidávat příspěvky častěji. 

Před týdnem jsem úspěšně odmaturovala a konečně mám trošku více času. Ačkoliv budu trávit spoustu času na brigádě, tak se budu snažit opět přidávat příspěvky pravidelně.

Od začátku roku jsem četla především povinnou četbu. Odmaturovala jsem s knihou Bílá nemoc od Karla Čapka. Ačkoliv jsem měla jiné favority, tak nakonec to nebylo zase tak hrozné. 
Nejsem příliš velký favorit povinné četby, ale mezi těmito knihami jsem nalezla spoustu knih, které mě pohladily po duši. Je to například Smrt je mým řemeslem, Kytice, Smrt krásných srnců. Nejkrásnější byl Malý princ, který mě okouzlil ilustracemi a dějem.

Slohovou práci z angličtiny jsem psala o Hostiteli. Je to nejen má oblíbená kniha, ale i film patří mezi velice povedené. 

Jsem ráda, že všechen ten stres je konečně za mnou a já se můžu věnovat svým oblíbeným činnostem. 


Ráda bych se také pochlubila s knihami, které jsem dostala v únoru k narozeninám. Daroval mi je přítel a mám z nich stále velkou radost. 


Také od přítelových rodičů jsem dostala moc krásnou knihu. 


K maturitě jsem dostala krásné dárky, ale taky tyto nádherné omalovánky. Trávím u nich v poslední době docela hodně času. 


Před nedávnem jsem si také udělala radost těmito krásnými knihami. :) 


A na závěr musím podotknout, že mě stále neopustila láska k vůním od Yankee Candle. Během učení na maturitu mi velice zpříjemňovaly ovzduší a náladu. :) 


Jak se máte Vy? :)

Komentáře

 1. Moc gratuluji k maturitě :)
  Ke knihám: sérii Selekce miluji a na První se opravdu těš! :)
  Loď mezi hvězdami mám na čtečce (společně s dalšími díly) první díl Napůl divoký- Napůl zlý mám v knihovničce, Skleněný trůn také čeká na čtečce společně i s Dívkou ve vlaku. Od všech těchto knih mám vysoká očekávání, tak snad mě nezklamou :)
  Měj se hezky! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji k maturitě :-)
  Samé krásné kousky, a tu svíčku opět závidím ;-) musí být úžasná :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní7/6/16

  Gratulace k matuře.
  Věř mi, co já bych dala za Čapka. Ne, ja si musela vytáhnout jedinou knihu, kterou jsem přečetla jen dvě stránky, jelikož jsem nestíhala číst - a to čtu mega rychle. Naštěstí měla jen 26 stránek a měla jsem ji dokonale naučenou, takže to přece jen šlo.
  Knihy máš vážně nádherný.
  Sice půlku z nich mám, ale zbytek si chci dokoupit, tak snad.
  Jinak http://mynameisnotamerica.blogspot.cz/ - budu ráda za nahlédnutí + mám tam zrovna soutěž.

  OdpovědětVymazat
 4. Půlnoční korunu mám přečtenou a je skvělá. Další díl je ještě lepší. Loď mezi hvězdami jsem si nedávno koupila, ale ještě nevím, kdy si ji přečtu, protože na mě o prázdninách čeká spousta knížek. Co se týká omalovánek, taky u svých trávím hodně času. Budu ráda, když se podíváš na můj blog. http://tipycz.blog.cz/

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Za každý komentář moc děkuji. :)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Waiting on Wednesday (20)